whatsapp
Haber Scripti V2

Haber Yazılımları
Oto Galeri / Rent A Car Yazılımları
Otel / Kreş Yazılımları
Şirket / Firma Yazılımları
 • Haber Scripti V2

Yazılım (Script) Özellikleri

HABER SCRIPTI V2 ÖZELLİKLERİ

Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir manşet birde içsayfa olmak üzere toplam iki ana fotoğraf eklenebilmektedir. Haber detayına video ve foto galeri kolayca eklenebilmektedir.
Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir. Haberlerin çeşitli sosyal paylaşım sistemleri ile kolayca paylaşılabilmek için Share özelliği vardır.

Yazar Modülü
Bu modül sisteme yazar ve köşe yazısı eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar ve köşe yazısı eklenebilmektedir. Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir. Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.

Anket
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketler silinmeden, sistemde pasif durumda arşivlenebilmektedir.

Arşiv Arama
Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. Haber ve Makale olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir.

Reklam Modülü
Site içerisinde yer alan reklam alanlarına ihtiyaca ve isteğe göre Image, Flash ve Kod (Örn.Adsense) reklamlar kolaylıkla yerleştirilmekte, reklamlar arası değişim uygulanabilmekte ve reklamların tıklanma oranları Yönetici Paneli?nden takip edilebilmektedir.

Gazete Başlıkları
Günlük gazete başlıklarını site ziyaretçileri ESPnews'ten takip edebilirler. Bütün gazetelerin ilk sayfaları ESPnews'e otomatik olarak entegre edilmiştir.

Haber İndeksi
Bu modülde gün içinde girilen haberlerin listesi yer almaktadır. Son 24 saatte sisteme girilmiş olan haberler tek tıklama ile görüntülenebilmektedir.

Piyasalar
Döviz bilgileri, IMKB ve Altın bilgileri TCMB'ndan otomatik olarak alınmaktadır.

Özel Sayfalar
Kullanım Şartları, Reklam Verin, Künye ve Bize Ulaşın gibi size özel sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfaların içeriğini Yönetim Panelinden istediğiniz gibi kendinize özel uyarlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Bu modül yardımı ile kullanıcılar site yönetimine mesaj gönderebilirler. Gönderilen bu mesajlar yönetim panelinde listelenmektedir.

RSS Desteği
Sitenizin sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan XML tabanlı sistem.

Hava Durumu - Foto Galeri
Yönetim panelinden seçilmiş olan ile ait hava durumu anasayfada gösterilmektedir. Bilgiler Meteoroloji Müdürlüğünden otomatik olarak alınmaktadır. Gelişmiş bir fotograf galerisi uygulamasıdır. İstenilen sayıda galeri oluşturulabilir, istenilen sayıda fotoğraf eklenebilmektedir. Galerilere tek tıklama ile toplu halde resimler yüklenebilmektedir. En son eklenen galeriler anasayfada otomatik yer almaktadır.
 
DEMO SİTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
Sistem Php yazılım dili ile yazılmıştır. Mysql veritabanına sahiptir.
Linux hostinglerde çalışmaktadır.


KREDİ KARTI İLE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN
 

SCRIPT

 360 TL

STD4 HOSTING+SSL 480 TL
COM,NET,ORG DOMAIN 480 TL

Fiyatlarımıza %20 Kdv Dahildir. Kurulum Hizmeti Ücretsizdir.
  


     
 
  

Espower Bilişim Hukuki Koruma